روش دریافت شماره شبا بانک های مختلف

روش دریافت شماره شبا بانک های مختلف

در این مطلب روش دریافت شماره شبا بانک های مختلف را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

روش دریافت شماره شبا بانک های مختلف

می توان گفت که دریافت کد شبا از تمام بانک ها شبیه به هم هست. در ابتدا باید وارد سایت هر بانک شوید و شماره حساب آن بانک را وارد کنید، سپس متن درون تصویر امنیتی را وارد کنید و سپس شماره شبای خود را دریافت کنید. در بعضی از بانک ها مانند بانک ملی می توانید کد شبا را از طریق پیامک هم دریافت کنید.

در این مطلب به شما روش دریافت شماره شبا را آموزش می دهیم. همه ما با امور بانکی آشنایی داریم و می دانیم که کد شبا خیلی مورد نیاز است.

 

شماره شبا چیست و چگونه شماره شبا را دریافت کنیم ؟

اما شماره شبا چیست؟ کد شبا به اختصار شناسه بانکی ایران است. شبا یک عدد ۲۴ رقمی است و بر اساس استاندارد جهانی IBAN می باشد. شبا به دلیل یکپارچه سازی حساب های بانکی ایجاد شده است. با استفاده از شبا حساب بانکی در همه بانک ها متمایز می شود. کد شبا در ایران با IR آغاز می شود و بعد از آن یک شماره ۲۴ رقمی مکتوب می شود. نحوه دریافت کد شبای تمام بانک های ایران را در این مطلب آموزش می دهیم.

 

روش دریافت شماره شبا بانک ملی

روش دریافت شماره شبای بانک ملی به این شکل هست که از طریق پیام کوتاه شماره حساب خود را به شماره ۲۰۰۰۸۰۱۸ ارسال کرده و بعد کد شبا را دریافت نموده.

 

روش دریافت شماره شبا بانک ملت

برای آموزش روش دریافت شماره شبا بانک ملی ابتدا شماره حساب/ شماره قرارداد را وارد کرده و بعد عبارت امنیتی را داخل فیلد درج می کنیم. بعداز کامل کردن اطلاعات و ثبت کردن کلید تایید، مشخصات صاحب حساب نشان داده می شود و بعد از تایید مشخصات درست شماره شبا معادل شماره حساب دریافت می شود.

 

روش دریافت شماره شبا بانک صادرات

شماره حساب بانک صادرات را در کادر قرار داده و سپس عبارت امنیتی را داخل فیلد درج می کنیم.

 

روش دریافت شماره شبا بانک کشاورزی

برای دریافت شماره شبا بانک کشاورزی را از طریق پیامک به شماره ۳۰۰۰۸۹۸۹ قابل دسترس هست.

 

روش دریافت شماره شبا بانک مسکن

روش دریافت شماره شبا برای بانک مسکن اینطوری هست که وارد سایت بانک مسکن شده و بعد شماره حساب خود را و یا شماره قرارداد تسهیلات دریافتی را وارد کادر کرده و بعد از آن شماره شبا را دریافت می کنید.

 

روش دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران

وارد سایت بانک رفاه کارگران می شویم و برای دریافت شماره شبا، شماره حساب را وارد کرده، و بعد کد امنیتی را وارد کادر می کنیم.

 

روش دریافت شماره شبا بانک دی

وارد سایت بانک شده و برای دریافت شماره شبا صفحه ای ظاهر می شود که در آن از شما فقط شماره حساب بانک دی خواسته می شود و بعد کد شبا را دریافت می کنید.

 

روش دریافت شماره شبا بانک گردشگری

در سایت بانک گردشگری شماره حساب خود را وارد فیلد کرده سپس تصویر امنیتی خواسته شده را درج نموده و بعد شماره شبا را دریافت می کنید.

 

روش دریافت شماره شبا بانک صنعت و معدن

در سایت بانک گردشگری شماره حساب خود را وارد نموده، سپس کد امنیتی خواسته شده را درج می کنید. بعد از آن بر روی محاسبه کلیک کرده و شماره شبا را دریافت نمایید.

 

روش دریافت شماره شبا بانک کارآفرین

IR27053000000100324200001 مثالی از شماره شبا بانک کار آفرین است.

دو حرف اول کد کشور است. ۲ رقم بعد کد کنترلی و ۲۲ عدد آخر شماره پایه حساب بانکی است. وارد سایت شده و شماره سپرده خود را وارد نموده و شماره شبای بانک کارآفرین را دریافت نمایید.

 

 

روش دریافت شماره شبا بانک پارسیان، بانک قوامین، طریقه دریافت کد شبا بانک پاسارگاد، بانک شهر، بانک سامان، بانک بانک سینا، بانک پست بانک ایران، بانک سپه، بانک سرمایه، بانک حکمت ایرانیان نیز همانند بانک های فوق الذکر است. ابتدا وارد سایت بانک مورد نظر شده سپس در صفحه ای که ظاهر می شود شماره حساب خود را وارد کنید و بعد تصویر امنیتی و بعد از آن شماره شبای شما در اختیارتان قرار می گیرد.

روش دریافت شماره شبا بانک های مختلف

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به میهن دی می باشد